top of page
Charente.JPG

Buď ve spojení

Provázení na cestě osobního a duchovního růstu

Proč „Buď ve spojení“ ? Co to znamená?

 

Ve spojení můžeme být, nebo naopak nebýt na mnoha úrovních. Možná můžeme na úvod tu otázku otočit: jak to vypadá, když NEJSME ve spojení? Jsme lidově řečeno "mimo". Protože jsme odpojení od svého vnitřního Zdroje, tak se cítíme vyčerpaní. Jsme odpojení od svých pocitů, jakoby zamrzlí, protože se vyhýbáme bolesti ukryté kdesi uvnitř. Nevíme, co v životě chceme, protože když nejsme ve spojení se sebou, tak jak to můžeme poznat? Žijeme ve strachu a úzkosti, pod nadvládou mysli, která je spolehlivým "generátorem zkázy". Žijeme ve staženosti a nervozitě, namísto důvěry a bytí v proudu.

Cítíme se oddělení, vyčlenění, osamělí a život nám připadá jako ta černá kára, kterou musí táhnout každý sám. Chybí nám vnitřní radost. Jsme v roli oběti - máme pocit, že se nám dějí různá příkoří a že není v naší moci s tím něco dělat. 

A co když jsme ve spojení? Pak víme, kdo jsme, máme dobře nastavené hranice, víme, co chceme, jsme v kontaktu se svými emocemi, žijeme v přítomném okamžiku, nejsme otroky své vlastní mysli a zděděných programů. Být ve spojení znamená být v kontaktu se sebou samými, s bytím, se svým vnitřním světem a jeho částmi. Být ve spojení znamená být ve spojení s Láskou a s něčím, co nás přesahuje - s bytím, je to bytí v Jednotě. Znamená to prožívání této Jednoty, díky čemuž nikdy nemáme pocit opuštěnosti, vyčleněnosti a ztráty smyslu. Jsme spojení se smyslem, se svou sílou, se svou vizí.

 

Tohle všechno zní, jako by dotyčný člověk musel snad být dokonalý. To není potřeba. Všichni jsme jen krásně nedokonalí poutníci na cestě. Všichni známe propady a platí, že nikdy nebudeme se vším hotovi, proto jsme tady, proto se učíme a jdeme dál. Stačí ale, když víme, jak na to, že se umíme a můžeme vrátit k sobě, že různá rozkolísání jsou krátkodobější a vždy víme, o co se můžeme opřít a jak léčit rány, které vypluly na povrch.

Cesta životem je pro mne cestou k tomu být stále víc ve spojení - na dalších úrovních, častěji, vědoměji.

rays-g553726136_1920.jpg

Vanda Jarošová

osobní poradenství

Osobní a duchovní rozvoj je pro mne cesta ke svobodě, lásce, vyrovnanosti, spokojenosti, zdraví, hlubokému pocitu štěstí a naplněnosti.

Pracuji s různými nástroji a technikami, které mně osobně pomohly na mé 20 leté cestě osobního a duchovního růstu. Patří mezi ně medicínský (léčivý) kruh a různé praxe vycházející z šamanského přístupu ke světu, práce s pomocí svalového testu a dalších technik konceptu One Brain, konstelace, práce se sny a další.

Jsem stále na cestě, jako my všichni. Nikdy nebudeme se vším hotovi - „we will never be ready“, říkávala moje milovaná učitelka, šamanka Alicia Hamm. Ale můžeme jít pořád dál, cítit se lépe, být spokojenější a učit se - životu ve spojení, ve svobodě, radosti a lásce.

IMG-20210516-WA0005.jpg

Nabízím provázení na cestě osobního a duchovního rozvoje.

Pokud vás trápí problémy v oblasti vztahů, zdraví, práce, osobního směřování atd., a chtěli byste se podívat na překážky, které vás blokují na vaší cestě a jemně je rozpouštět a léčit, jsem tu pro vás.

Poradna funguje obvykle v pozdních odpoledních až večerních hodinách, ale lze se domluvit i jinak.

Pro domluvení termínu se prosím ozvěte na níže uvedené kontakty.

nature-g495429c83_1920.jpg

Můj přístup ve střípcích

Svět jako zrcadlo

Svět kolem nás je zrcadlo a zobrazuje nám podobné věci jako sny, se kterými také ráda pracuji. Jako nám sny ukazují obrazy, jimiž promlouvá naše podvědomí, náš vnitřní svět, či chcete-li naše duše, tak i vnější svět, děje a události odráží to, co je uvnitř nás. Cokoli chceme změnit venku, v našem životě, to potřebujeme nejdříve změnit uvnitř nás.

Nejsme opuštěné děti

Nikdy nejsme sami. Nejsme opuštěné děti. Moje učitelka, šamanka Alicia Hamm ráda a často citovala svého učitele Black Elka, který říkával, že není na světě žádná věc, kterou bychom mohli nazývat věcí. V šamanském přístupu ke světu je vše nadáno životem, citem a duší, se vším můžeme komunikovat a učit se. Věřím, že nejsme izolované bytosti v nepřátelském vesmíru. Svět kolem nás má pro nás obrovskou zásobu lásky, která se nikdy nevyčerpá a podpory, pro kterou si vždy můžeme přijít, když to potřebujeme.

Nebuďme obětí

Nejdůležitějším prvním krokem na cestě je vystoupit z role oběti. Nebuďme obětí - obětí okolností, ani sebe sama - svých vnitřních programů, své mysli, svých emocí. Buďme pánem ve svém domě - ve svém životě, ve své vlastní hlavě. Žít ve svobodě pro mne znamená mimo jiné právě toto - nežít v podmíněnosti své vlastní mysli, negativních programů, v poutech strachu, sebekritiky, ...

Kontakt

Vanda Jarošová

E-mail: vanda.jarosova@centrum.cz

Tel.: 777 677 912

Adresa: Zelený pruh 95/97, Praha 4

Fk29-09-2020.0007.jpg
bottom of page