top of page
Portréty žen různé typy.jpg

Workshopy pro malé skupinky

Pojďte se ponořit do barev v přátelské atmosféře! Jednodenní workshopy barevné typologie jsou ideální způsob, jak se seznámit se svými barvami a naučit se s nimi pracovat při skládání outfitů.

 

Chtěli byste vědět, do jaké sezóny patříte? Chcete se naučit, jak kombinovat barvy ve vašem šatníku a znát vhodné odstíny šperků, bižuterie, obrouček brýlí a dalších doplňků, líčidel a barev na vlasy?

Během workshopu vás provedu určením barevného typu za pomoci testovacích šátků v mém studiu, které zajišťují přesnost práce s barvami. Neformální setkání probíhá v malých skupinkách (5-6 účastníků), vždy o víkendových dnech.

Kapacita workshopů je omezená. Pro aktuální informace o termínech workshopů se prosím přihlašte na čekací listinu níže.

Skvělé i jako teambuilding!

Pokud máte zájem o realizaci workshopu pro vaší vlastní skupinku (skvělé jako teambuilding nebo společný zážitek s vašimi blízkými), kontaktujte mne přímo na vanda@colour-medicine.cz.

Workshopy - BARVY

Aktuální termíny:

Workshop barevné typologie "Objev své krásné barvy":

 • neděle 18. srpna 2024, 9-16 hod

 • sobota 14. září 2024, 9-16 hod

 • sobota 12. října 2024, 9-16 hod

Dárkové poukazy na účast na workshopu "Objev své krásné barvy" lze zakoupit zde.

Více informací o workshopech pro malé skupinky najdete níže na stránce. Pokud máte zájem o uspořádání workshopu pro vlastní skupinu (teambuilding, zážitek s vašimi blízkými), kontaktujte mne přímo na vanda@colour-medicine.cz.

Fk29-04-2021.027.JPG

Co vám workshop přinese?

 • budete znát svou sezónní paletu - zda jste jarní, letní, podzimní nebo zimní typ a co to pro vás znamená

 • budete vědět, jaké barvy jsou ve vaší paletě, jak je kombinovat a jak si je vybrat v obchodech

 • budete znát své neutrální odstíny i akcentové barvy

 • můžete si vyzkoušet si vhodné odstíny líčidel, podíváme se na barvy na vlasy

 • pověnujeme se vzorům a práci s kontrastem

 • ukážeme si příklady outfitů a kombinací z jednotlivých sezónních palet

 • dostanete pdf infomateriál shrnující doporučení pro váš barevný typ, přehled barev z vaší palety a ukázky kombinací barev v outfitech

 • budete-li chtít, můžete si na místě dokoupit látkový vzorníček vhodných odstínů (500 Kč) (není to ale nutné, paleta vhodných barev je v pdf infomateriálu)

 • vše si ukážeme názorně, na příkladech a budete mít k dispozici mé zkušené oko a mnoho let zkušeností

Časová náročnost: celodenní, 9-16. hod.

Místo konání: Studio Colour medicine, Zelený pruh 95/97,

Praha 4

Cena: 2250 Kč

Objednávka účasti na workshopu ZDE.

colour-medicine-0091.jpg

Markéta

Skvělá investice, jediné, čeho lituji, je to, že jsem nepřišla na barvy dřív. Srozumitelně vysvětleno, i pro mě, která jsem vždy měla pocit, že ty rozdíly v odstínech prostě nevidím. Rtěnky byly trochu šok, nikdy by mě nenapadlo sáhnout po tomto odstínu, ale cítím se v něm výborně. Celý život si kupuji klasickou růžovou a pak mi to leží doma v šuplíku. Moc děkuji za užitečné rozšíření obzorů a krásně strávený den, užila jsem si to.

Katka

Musím říct, že barvy mě naprosto pohltily - a nejen mě, Karča nám založila skupinu Barvy, kde směňujeme oblečení i postřehy!

Trochu se mi změnil pohled na svět, najednou víc vnímám, jak nás barvy obklopují a ovlivňují. Baví mě přemýšlet nad tím, co se k sobě hodí, a co se hodí ke mně. Ještě jednou děkuji za velmi přínosný workshop.

Olina

Od workshopu nekompromisně třídím šatník, už jsem toho spoustu vyřadila, nadšená, že vím konečně jak do toho. Několikrát denně koukám na to, co zbylo a fascinuje mě, jak harmonicky to vypadá. A pomalu zaplňuji mezery, spíš výraznými odstíny, ale snažím se nezapomínat ani na ty neutrály! ;-) Díky taky za skvělou atmosféru během workshopu, bylo to moc fajn!

DSCN0516.JPG

Chcete se dozvědět o dalších termínech workshopů a kurzů?

Zaregistrujte se na čekací listinu.

Z odběru se lze jednoduše odhlásit kliknutím na tlačítko v každém zaslaném e-mailu. Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) zpracovávám v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Děkuji, že jste se zaregistrovali!

Čekací listina kurzy a workshopy
bottom of page