top of page
barevné křídy
Přečtěte si, co říkají mé klientky

“Moje barvy jste vystihla naprosto dokonale a musím s nevelkým odstupem času říct, že se mi s nimi žije úplně báječně. A je to poznat i na manželovi, který skvěle reaguje.

Během nakupování jsem si uvědomila, že na oblečení koukám úplně jinak než dřív. U pár kousků s výraznými vzory a nevhodnou kombinací barev jsem se musela chvilku přemlouvat, uznávám. Jakmile jsem ale narazila na to pravé vzorníčkové, byla jsem u vytržení. Kromě toho, že jsem měla pocit, že mi to fakt sedlo, přicházel i pocit, že mi to fakt sluší. :-))
Ještě jednou posílám obrovské poděkovaní za ten skvělý den (jak já to nazývám “otevření očí”). Za Váš čas a energii, kterou jste mi věnovala a za jakýsi nový rozlet do světa, kde je víc radosti z každé drobotiny, víc sebevědomí a ženskosti."

(Blanka)

"Moc děkuji za konzultaci i písemné informace! Šatník jsem zredukovala ještě ten den a pracuji na obnově.

 

Pokud jde o benefity, popsala bych je takto:

  • Cítím se víc sama sebou

  • Dovoluji si používat samou modrou a fialovou, úplně se těmi barvami rozmazluju a mám v nich mnohem lepší náladu. Ona ta černá snad fakt bere energii či co...

  • Mám radost, když jdu kolem zrcadla a podívám se na sebe

  • Dříve jsem si nechtěla dovolit set bez velkého kontrastu (=černé), teď mě moc těší a baví používat různé odstíny jedné barvy a střední kontrast

  • Velikou část oblečení jsem poslala dál a cítím se lehoučce!"


(Petra)

hepatica-698179_1280.jpg
tulips-2201521_1280.jpg

"Milá Vando, znovu a znovu se vracím k úžasnému zážitku, který jsem mohla s Vaším láskyplným vedením a podporou zažít. Bylo to pro mě velké AHA jaký vliv mají barvy na mé tělo i duši.

Díky Vám jsem získala větší jasnost a porozumění, jak to s těmi barvami vlastně je a také velkou chuť tuto oblast prozkoumávat. A také již po několikáté listuji ve Vaší dokonalé příručce, která opět předčila mé očekávání, jak srozumitelně a názorně je popsaná. Jste opravdu báječná.
Ze srdce Vám děkuji za tuto zkušenost.

A co mi to ještě přineslo? Když jsem přišla domů a podívala se do svého šatníku, zjistila jsem, že z mé jarní palety mám tak 10 % oblečení. Na jedné straně mi to přišlo líto a na druhé straně jsem pocítila radost, že konečně vím, po čem má duše touží, aby byla v souladu i s mojí “druhou kůží”. To, že jsem si Vás dopřála jako dárek mě ještě více přimělo se zajímat o etickou a udržitelnou módu. Podpořilo to můj minimalismus a zároveň je to další způsob, jak o sebe mohu pečovat, podpořit se, cítit se krásně a zároveň hezky působit na lidi v mé přítomnosti."


(Kateřina)

"Chci vám opravdu moc poděkovat za úžasnou a nabitou konzultaci i zaslané materiály. Cítila jsem se u vás moc příjemně a také jsem si návštěvu užila. 

Po ní jsem po Praze chodila trochu jako mátoha. Běželo mi hlavou, jak jsem se mohla vzepřít své přirozenosti a stylizovat se tak dlouho do barev, které mi nesluší a nesvědčí. Je to opravdová revoluce, protože podzimní odstíny jsem nikdy nevyhledávala ani v interiéru. Ale uvědomuji si, že se mi velmi líbí podzimní typy. 

 

Když jsem se vzpamatovala, nahlédla jsem před odjezdem vlaku do několika obchodů a dovezla si z Prahy své první podzimní kousky. :-) Ale máte pravdu, pravá sezona podzimních barev v obchodech teprve začne a já na ni budu připravena ;-). Celou cestu domů jsem si prohlížela vzorník a vpíjela ty barvy očima. Představovala jsem si v nich sebe, v různých barevných kombinacích... a musím říci, že se na tu změnu šatníku a své vizáže neskonale těším. 

 

Hned druhý den jsem byla u kadeřnice a domluvily jsme si změnu barvy i účesu - budu nosit krátké francouzské mikádo, které bude novým barvám i ženštějšímu stylu slušet.

Natalie Portman, Julia Roberts i Sandra Bullock jsou mé oblíbené herečky. Je úžasné vidět jejich proměnu, když si zvolí své správné barevné odstíny. Pak jsou opravdu nádherné. 

Jsem vám moc vděčná za tolik informací, vzorníky a hlavně za otevření očí. Mějte se moc krásně a přeji vám zástupy stejně spokojených klientek jako já."

(Bára)

nature-2609978_1920.jpg
bottom of page