top of page

webinář
Objevte své krásné barvy

Barvy na nás mají silný vliv, ať už si to uvědomujeme nebo ne.
Můžete jejich sílu využít ve svůj prospěch.
Noste své ideální barvy a budete:

...vypadat a cítit se svěží, mladší a plní energie 

...mít výrazné, zářivé oči a zdravý tón pleti

...krásná a výrazná i bez velkého množství make-upu

...cítit se ve své energii, harmonicky a sama sebou

...působit důběryhodně a uvěřitelně na druhé lidi

...bez problémů kombinovat oblečení z vašeho šatníku

...dostávat komplimenty  :-)

Toto všechno a mnohem víc pro vás mohou udělat vaše krásné barvy.

Chcete se o svých ideálních barvách dozvědět víc?

Přijďte na osobní konzultaci

Pokud chcete mít jistotu a jít nad rámec domácího sebeurčení, nabízím vám možnost objednat se ke mně na profesionální barevné poradenství a určení barevného typu.

Oproti domácím podmínkám má výhodu nejen mého zkušeného oka :-) a mnoha let zkušeností, ale i toho, že u sebe ve studiu mám k dispozici stovky materiálů v různých odstínech a práce je proto přesná.

Navíc nejde jen o váš obličej a to, co mu sluší, ale i o vaši osobnost a potřeby - barvy vám mohou dát mnohem více, než jen krásný vzhled, a také to během konzultace řešíme.

Fk26-05-2022.00301.jpg

Zajímají vás barvy a osobní styl?
Přihlaste se k odběru informací, rad a tipů.

 

Nemusíte se bát, že vám zahltím schránku, :-) newsletter posílám obvykle 1-2 měsíčně.

Z odběru se lze jednoduše odhlásit kliknutím na tlačítko v každém zaslaném e-mailu. Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti stylu, a to v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Děkuji, že jste se zaregistrovali!

shutterstock_1841632507 - zmenšené_edited.jpg

Mockrát díky za všechno - za prima konzultaci, která pro mě byla rozhodně přínosná a plná nových a překvapivých věcí. Zjistila jsem, kolik nesprávných barev mám v šatníku (což tedy jen
potvrdilo mou nechuť dané věci nosit, hezky to do sebe zapadlo :-) a mám obrovskou radost z těch nových barev! Mozek mi to všechno vstřebával a v noci se mi o barvách dokonce zdálo. :-)

Díky i za zaslaný popis barev, šatníku, líčení. Při příští návštěvě u kadeřnice proberu změnu barvy vlasů, v těch melírech se zkrátka necítím dobře a jsem ráda, že už vím proč. Vando, mockrát děkuji za otevření nových dveří, v mysli mě barvy docela vcucly. :-) Včera jsem si pořídila nový svetřík - ve svěží korálové. Byl tam jediný... a mám z něj radost.

Martina

Proč je skvělé znát své ideální barvy
a svůj barevný typ?

Pocit, že jste sama sebou

Vaše ideální barvy vám nezařídí jen skvělou vizáž. Když se obklopíte barvami, které jsou jako vy (mají stejné barevné vlastnosti) tak se budete také skvěle cítit. Přinesou vám harmonii a pocit autenticity.

Umíte kombinovat oblečení

Rozumíte tomu, proč některé kousky do vašeho šatníku nezapadají a jak vytvořit outfit, ve kterém vše ladí k sobě navzájem. Můžete mít menší šatník, protože vaše oblečení je mezi sebou skvěle kombinovatelné.

Chápete, co vám sluší a čemu se vyhnout

...abyste vypadala a cítila se krásně. Barevné zákonitosti se samozřejmě netýkají jen oblečení, ale i doplňků, líčení nebo třeba šperků a bižuterie. Když víte, které barvy jsou "ty vaše", vše tvoří harmonický celek.

Barva vlasů už není pokus-omyl

80 % žen si barví vlasy, ale velmi často tápou při výběru odstínu. Přitom právě vlasy tvoří rám tváře a nevhodný odstín vlasů má většinou na svědomí fakt, že to stále tak nějak „není ono“.

Snadno se vám nakupuje

Jdete na jistotu - víte, po čem v obchodě sáhnout a za co nemá cenu utrácet, protože by vám to jen leželo ve skříni. Víte, kdy je vaše ideální doba na nákupy a jak a čím doladit kousky, které nejsou ideální.

Nevyhazujete peníze za to, co neunosíte

Protože rozumíte tomu, co potřebujete. A tak si můžete kupovat kvalitnější kousky, protože víte, že si svou cenu ve vaší skříni "odpracují". Půjdou vám skvěle kombinovat a proto je budete nosit častěji.

IMG_0056_lre.jpg

Barvy jsou všude kolem nás. Ať chceme nebo ne, ovlivňují naši psychiku, myšlení, chování, náladu, pracovní výkony i zdraví. To jak vypadáme i jak se cítíme. Barvy jsou tím, co vnímáme na oblečení a vizáži druhých jako první. Dokážou nám přidat i ubrat mnoho let. Umí potlačit nebo naopak vyzdvihnout různé nedokonalosti. Že takové věci neřešíte? A co cítit se pozitivně, energicky a v harmonickém souladu sami se sebou. To už za to přeci stojí, ne?

Vanda 27.4.-0117.jpg

Hledáme barvy pro všechny vaše potřeby a různé oblasti vašeho života. Některé odstíny vám mohou pomoci soustředit se na práci a vyvolat profesionální dojem, jiné naopak relaxovat, nebo třeba působit jemněji.

Co vám přinese konzultace
"Určení barevného typu"?

Pomocí šátkové metody zjistíme, které barvy nejvíce lichotí vaší tváři a které naopak nejsou vhodné, a určíme váš barevný typ.

Vysvětlíme si, jak barvy kombinovat, aby vznikl harmonický efekt.

Otestujeme, jaké nejvýraznější barvy vaše tvář unese a můžete je používat jako akcenty například na doplňcích.

Probereme vhodné odstíny líčidel i barev na vlasy, ve kterých budete krásná a budete se cítit přirozeně.

Pomocí fotografií si projdeme virtuálně váš šatník a řekneme si, co pro vás je a není vhodné a jak by se to dalo vylepšit.

Budete-li chtít, můžeme se podívat třeba také na to, jak si poradit s barvami, které nepatří k vašim ideálním, ale přesto je chcete nebo potřebujete nosit (př. v zaměstnání), jak pomocí barev působit autoritativněji apod. Nebojte se říci, co vás zajímá, cílem je řešit vaše specifické potřeby.

Dozvíte se, jak rozpoznávat vlastnosti barev a vybírat si odstíny, ve kterých budete vypadat a cítit se výborně.

Zjistíme, jaké jsou vaše ideální nejtmavší i nejsvětlejší neutrální odstíny, s jejichž pomocí si vytvoříte jednoduše kombinovatelný šatník.

Ukážu vám, jaké jsou vaše ideální odstíny šperků a bižuterie, či obrouček brýlí.

Porozumíte tomu, jak si sestavit funkční šatník, ve kterém spolu budou jednotlivé kousky ladit. Budete tak potřebovat méně oblečení, protože bude snazší jej mezi sebou kombinovat.

Domů si odnesete látkový vzorníček svých ideálních barev, který je v malém formátu vhodném do kabelky, takže bude vždy při ruce.

Po konzultaci vám zašlu písemný popis vašeho barevného typu. V něm najdete řadu příkladů a barevných kombinací, a také souhrn doporučení, co vaší tváři nejvíce svědčí a čemu se naopak vyhnout.

Fk26-05-2022.0060.JPG

"Milá Vando,
děkuji vám za váš email a cenné materiály. Jsou super. Konzultace s vámi se mi moc líbila a s nadšením o ní všem vyprávím. Jste profesionální, ale lidská. Máte hezký přístup k
lidem. Moc se těším, až si budu pomalu ale jistě :-) obnovovat šatník.
Moc děkuji za milé setkání, které zahřálo duši."

— Miluška

shutterstock_1611991357.jpg

"Moc vás zdravím a děkuji za vaše rady. Setkání se mi velmi líbilo a při
nakupování je to úplně jiné než dříve.
Mám ze změny velkou radost.

Cítím se úplně jinak a také mi říká hodně lidí, že mám "šmrnc", že úplně zářím. Za to vám moc děkuji."

— Renata

Zařazení do konkrétního barevného typu je spíše taková třešnička na dortu.

Společně hledáme „ty vaše“ barvy, ve kterých budete krásně vypadat a skvěle se cítit.

Jde o prožitek; mým záměrem je umožnit klientce zažít, jaké to je, když se obklopí barvami, které „jsou jako ona“ – mají stejné vlastnosti jako její přirozená barevnost.

Ve kterých nepůsobí unaveně či smutně, ale živě a plná energie. V jakých odstínech je přirozeně krásná, září jí oči a pouhá blízkost dané barvy jí vyvolává úsměv na tváři – a v čem se naopak cítí těžce, fádně, jako někdo cizí nebo prostě neviditelná.

Vanda_Colourmedicine-0015_pp_-_copie.jpg

Barvy zdaleka nejsou jen "dekorativní záležitost".

heart-700141_1280.jpg

Je to pravděpodobně ten nejjednodušší nástroj, co máme k dispozici, díky kterému se můžeme cítit dobře a vyjádřit, kdo doopravdy jsme. Barvy jsou zázrak přístupný většině z nás. Stačí ho objevit a naučit se s ním zacházet.

Barvy na nás působí na fyzické, emocionální i mentální úrovni. Pozvěte si barvy do života - stonásobně vám to vrátí.

Objevte svoje ideální barvy

Objednejte si poukaz na konzultaci "Určení barevného typu". Platnost poukazu je 10 měsíců od data zakoupení.

Konzultace trvá cca 4 hodiny.
V
ceně je vzorníček vašich ideálních odstínů a také obsáhlý popis shrnující doporučení pro váš barevný typ.

Cena: 4290 Kč

Vanda_CM_Poukaz_2xnaA4_TISK_-_kopie.jpeg
bottom of page