top of page
Fk26-05-2022.00301.jpg

Dárkové poukazy

Chcete dát konzultaci někomu blízkému jako dárek? Můžete využít připravené dárkové poukazy. Odkaz na stažení poukazu v elektronické podobě vám jednoduše přijde e-mailem ihned po uhrazení objednávky.

Platnost poukazu je půl roku od data nákupu.

4.jpg

Dárkový poukaz

Určení barevného typu - individuální konzultace

Znát "ty svoje" barvy pomáhá ušetřit čas a nervy při nakupování oblečení a efektivně zeštíhlit šatník, který se přitom stane mnohem lépe kombinovatelný.

Ve správných barvách budete krásně vypadat a hlavně se dobře cítit. Během konzultace s mými klientkami a klienty společně zjišťujeme, jaké barvy dělají jejich tváři i duši nejlepší službu. Co jim sluší, v čem se cítí dobře a čemu se naopak vyhnout.

Více o konzultaci zde

Časová náročnost: 3,5-4 hod.

V ceně je vzorníček ideálních odstínů a infomateriál shrnující doporučení pro barevný typ klientky/ klienta.

Cena:

4300

3.jpg

Dárkový poukaz

Osobní styl a střihy - individuální konzultace

Osobní styl je vedle barev a vhodných střihů jedním ze tří klíčů, které otevírají dveře k dobrému pocitu, že nám to sluší a že jsme sami sebou. Přináší nám sebevědomí, i fungující a praktický šatník. Během konzultace se věnujeme i tvaru postavy a střihům oděvů, které vám budou slušet, budou vám sedět a budete se v nich cítit pohodlně. Před konzultací je vhodné absolvovat nejprve konzultaci Určení barevného typu.​

Více o konzultaci zde

Časová náročnost: cca 4 hodiny

V ceně je infomateriál shrnující doporučení ohledně stylové osobnosti a střihů vhodných pro tvar postavy klientky.

Cena:

4900 Kč

bottom of page