Pozvánka ke Stylu

Šatník, který budete milovat.

To je šatník, který odpovídá vašemu životnímu stylu a vašim potřebám.

Vychází z vaší osobnosti a je vaším sebevyjádřením.

Je v něm oblečení v barvách, které harmonizují s vaší přirozenou barevností.

A střihy oděvů, které respektují vaše tělo a lichotí vám.

A vy je umíte poskládat a kombinovat tak, že vypadáte krásně a cítíte se sama sebou.

Toto všechno je styl - dovolte mi vás k němu pozvat.

Proč je skvělé znát svůj osobní styl
a ideální střihy?

Pocit, že jste sama sebou

To, kdo jste, kým se cítíte být uvnitř, je v souladu s tím, jak vypadáte navenek.

Umíte kombinovat oblečení

Rozumíte tomu, proč některé kousky do vašeho šatníku nezapadají a jak vytvořit outfit, ve kterém oblečení ladí k sobě navzájem.

Chápete, co vaše postava potřebuje

Aby vypadala vyváženě, štíhlejší, aby vám bylo v oblečení pohodně.

Optické triky jsou na vaší straně

Víte, jaké strategie v odívání využívat, abyste zdůraznila to, co je na vaší postavě krásně a naopak skryla případné nedostatky.

Snadno se vám nakupuje

Jdete na jistotu - víte, po čem v obchodě sáhnout a nevyhazujete peníze za to, co neunosíte. Víte dokonce, které obchody jsou ty vaše a kam nemá cenu chodit, ačkoli se vám to vizuálně líbí.

Nevyhazujete peníze za to, co neunosíte

Change the text and make it your own. Click here to begin editing.

Sketching%20a%20Dress_edited.jpg

Když si pomyslíme o nějaké ženě, že „má styl“, často máme problém rozklíčovat, čím to vlastně je. Vždycky vypadá dobře, je rozpoznatelná, působí ve svém oblečení nenuceně a přirozeně, má šmrnc, její oděvy vypadají, jako by byly šité pro ni na míru. Jako celek to má v sobě něco unikátního, taková je jenom ona.

A v tom je to tajemství.

"Dřív jsem si nedovedla představit, jak mám "přeložit" to, kdo jsem, kým jsem, do oblékání. Přišlo mi, že asi nejsem dost kreativní. Po konzultaci s Vandou už mi to nepřipadá jako záhadný chaos - už znám "jazyk" oblečení. Vím, jaké střihy, materiály, barvy, vzory a doplňky použít a jak je kombinovat, aby mi to slušelo a abych se cítila sama sebou. To je super, velká úleva a radost!"

Hanka

shutterstock_1841632507 - zmenšené_edited.jpg
Vanda 27.4.-0117.jpg

"Cesta ke svému stylu je objevování a spojování se s tím, kdo opravdu jsme, s naší individualitou. Je to snaha si porozumět a následovat to, kdo jsem."

Co vám přinese konzultace
"Osobní styl a střihy"?

Pomocí různých nástrojů prozkoumáme a definujeme váš osobní styl. Budete rozumět tomu, co váš styl tvoří a co jde naopak proti němu a jak prostřednictvím oblékání vyjádřit kdo jste a cítit se sama sebou.

Zjistíte, jaké typy materiálů, textur a tvarů, siluet jsou pro vás vhodné.

Porozumíte tomu, jak váš barevný typ souvisí s vaším stylem a jak lze sladit potřeby vaší stylové osobnosti s vaší barevností.

Jaké zásady a tipy je dobré využívat, aby vám oblečení dobře sedělo, slušelo, bylo vám v něm pohodlně a vaše postava působila vyváženým dojmem

Probereme ideální střihy pro váš typ postavy – topy a svrchní vrstvy, kalhoty, sukně, kabáty.

Vysvětlím vám, jak rozmístit barvy na postavě a jak využívat barvy a vzory k tomu, aby vaše postava vizuálně získala ideální proporce.

Budete-li chtít, můžeme se věnovat například také typům účesu, výběru doplňků, obuvi, šatníku pro profesní působení, společenské události, atd. Nebojte se říci, co vás zajímá, cílem je řešit vaše specifické potřeby.

Dozvíte se, jaký styl oblečení a doplňků vyhovuje vaší stylové osobnosti.

Zaměříme se na vaše potřeby a životní styl a vysvětlím vám, jak vědomě využívat rysy jiných stylistických osobností, pokud například potřebujete působit autoritativněji, profesionálněji, nebo třeba jemnějším dojmem.

Dozvíte se, jaký je váš tvar postavy, jaká má specifika a jak souvisí s vaším osobním stylem.

Ukážu vám, jak zdůraznit to, co je na vaší postavě hezké, a naopak vizuálně potlačit to, na co nechcete příliš upozorňovat.

Budeme se věnovat typům výstřihů, délkám oděvů, tvaru doplňků.

Pomocí fotografií si projdeme virtuálně váš šatník a řekneme si, co a jak by se dalo vylepšit.

Po konzultaci vám zašlu obsáhlý písemný popis vaší stylové osobnosti a vašeho typu postavy shrnující doporučení, co vašemu osobnímu stylu a tělesnému tvaru nejvíce svědčí a čemu se naopak vyhnout.

shutterstock_1827531572.jpg

“Spousta aha efektů. Individuální přístup, díky kterému jsem konečně pochopila, co konkrétně pro mě funguje a nefunguje a proč. Tohle se prostě v žádných článcích o módě vyčíst nedá. Skvělá zkušenost. Moc děkuji!”

— Karolína

heart-700141_1280.jpg

“Velmi užitečné. Je to jako čtyřhodinový sebepoznávací zájezd. :-) Překvapilo mě, že jsem měla mylnou představu o tvaru vlastního těla! I to, že v oblečení, které mi nejvíc sluší, se mohu cítit i nejvíc pohodlně. A opravdu jako já.”

— Radka

Říká se, že obraz vydá za tisíc slov. O našem obrazu - naší image - našem vzhledu to platí bezpochyby. Náš zjev mluví beze slov, naše oblečení mluví, ať se nám to líbí nebo ne. Jeho prostřednictvím ukazujeme navenek kdo jsme, projevujeme to, vyjadřujeme to.

Když pochopíme svůj osobní styl a složíme dohromady všechny tři díly skládanky: naše ideální barvy, střihy a osobní styl, tak jsme to najednou konečně my. Navenek vypadáme tak, jací jsme uvnitř, dokážeme se s tím ztotožnit, jsme sami se sebou v souladu. Náš vnitřní pocit je, že se cítíme dobře, sami sebou, prožíváme více svoji autenticitu a to nám pomáhá zvýšit sebevědomí.

A navenek je to tak, že nám to prostě sluší, vypadáme krásně, působíme harmonicky a uvěřitelně, čitelně pro druhé lidi.

Každé postavě to může slušet.

Tvar naší postavy určuje, jaké střihy oděvů nám padnou a vypadáme v nich dobře. Kdo přesně ví, co je pro jeho tvar postavy vhodné, může si vybírat oblečení, ve kterém bude vypadat štíhlejší a postava bude působit proporčně a harmonicky. V takovém oblečení se také cítíme pohodlně, protože nám „necestuje“ po těle, nevyhrnuje se, netáhne atd.

 

Běžná konfekce se vyrábí na ideální, průměrnou, tedy neexistující postavu. Zvlášť ženy s tvarovanou postavou, vysoké, nebo naopak malé dámy mívají problém s tím, že jim konfekce nesedí. Informace o tom, co je pro vaši postavu vhodné a co ne, vám mohou nakupování významně ulehčit.

Bodyshape.jpg

Osobní styl už máte. Jen ho musíte objevit.

Vanda_Colourmedicine-0015_pp_-_copie.jpg

Je to něco, co se dá naučit či spíše najít. Potřebujeme jen pochopit, jací jsme, kdo jsme a jak to vyjádřit v oblékání.

Vanda_Colourmedicine-0004_pp.jpg

Oblékáme se každý den. A každý den nám oblékání může přinášet menší či větší frustrace a strasti, nebo naopak dobrý pocit, radost a sebevědomí. Pokračujte se mnou v započaté cestě za stylem...

Objevte svůj osobní styl a ideální střihy pro vaši postavu za zvýhodněnou cenu

Běžná cena: 4 900 Kč

Cena pro vás: 4 410 Kč - nabídka platí do neděle 4.12.2022

Objednejte si poukaz na konzultaci "Osobní styl a střihy".
Platnost poukazu je půl roku od data zakoupení.